Quote Originally Posted by kup View Post
Not a fan either but I was able to loose a lot of weight by just eating their 1100mg 6" subs for lunch. I have gone back to them as I am attempting to loose weight now, I am currently the fatest I have ever been.
If you are looking to lose weight and not have it cost an arm and a leg I cannot recommend Lite n Easy enough. Such variety and it actually tastes pretty good. Only costs about $150 for your entire weeks meals. A few weeks and you lose a few kgs.