Quote Originally Posted by Raider View Post
If you are looking to lose weight and not have it cost an arm and a leg I cannot recommend Lite n Easy enough. Such variety and it actually tastes pretty good. Only costs about $150 for your entire weeks meals. A few weeks and you lose a few kgs.
I am already on it but appreciate the recommendation anyhow as it gives me more confidence that it will work. Thanks!